MİSYONUMUZ

Şirketimiz gelecekteki beklentileri ve fırsatları algılayarak,hedeflerine dikkatlice odaklanır. Süreçleri çalışanlarıyla birlikte standartlar ve sistemler geliştirerek yönetir.Bu standartlar ve sistemler sayesinde sorunları tespit eder ve çözer.Sorunsuz üretimi ile müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutar,bu sayede sürekli zorlaşan rekabet şartlarını rahatlıkla göğüsler.

VİZYONUMUZ

Şirketimiz sürekli eğitim ve yaşam boyu öğrenme motivasyonlu çalışanları ile,yazılı sözlü ve görsel iletişimi kurumsal davranışlarla bütünleştirerek,sektörde liderlik gücünü temel değerlerinden ve yetkinliğinden alarak,ürünlerini analitik düşünce,yeni teknolojiler ve çevre bilinciyle geliştirerek müşterilerine verimliliği,kaliteyi ve memnuniyeti sunar.

HEDEFLERİMİZ

Her şeyin iyisi başarıdır,mükemmelide büyük başarıdır.Şirketimiz görüntüde değil,gerçekte başarılı olmayı hedeflediği için şirket çalışanlarını mesleki değerleri olan,mesleklerinden onur duyan profesyonellerden oluşturur.

Yay, Perçin ve tel üretimi yapan firmamız 1984 yılında Konya’da üretim hayatına başlamıştır. Zamanla gelişen teknolojiyi yakından takip eden firmamız ileri teknoloji cnc makine parkuru ile baskı yayları, çekme yayları, kurma yayları, perçinler ve demir tel üretimini kaliteli ve rekabetçi şekilde üretmektedir. 2000 m2 kapalı alanda faaliyetlerine devam eden firmamız sektördeki 30 yılı aşkın tecrübesiyle yurt içi ve yurt dışı hizmetlerine devam etmektedir.

10 ülkeye ulaşan ihracat ağımız ve yurt içi pazarındaki müşteri kapasitemizi karşılamak adına yaptığımız yatırımlar sayesinde firmamız yay konusunda günlük üretim olarak 400.000 adet üretim kapasitesine, Perçin üretimi konusunda günlük 10.000 kg kapasiteye, tel üretimi olarak ise günlük 15.000 kapasiteye ulaşmıştır.

Hizmette yakalamış olduğumuz yüksek standartlar firmamızı her zaman ön plana çıkarmış ve tercihte ilk sırayı almıştır.

Tel-sar Metal olarak tarım, sulama, otomotiv, beyaz eşya, savunma sanayii ve bir çok endüstriyel kuruluşa hizmet vermektedir.