ÜRÜNLER

Tarım Yayları

Firmamız bünyesinde bulunan son teknoloji CNC tezgahlarımız ile tüm tarım makinelerinin 0,2 mm - 23 mm aralığındaki tel ve yay ürünlerini üretmekteyiz.


Baskı Yayları

Firmamız bünyesinde bulunan son teknoloji ürünü cnc tezgahlarımız ile 0.20 mm 23 mm tel çapı aralığındaki her çeşit baskı yayını standart ve yüksek kalitede üretmekteyiz.


Çekme Yayları

Firmamızın bünyesinde bulunan son teknoloji ürünü Cnc tezgahlarımız ile 0.20 mm 23 mm tel çapı aralıgına her çeşit çekme yayını standart ve yüksek kalitede üretmekteyiz.


Kurma yayları

Firmamızın bünyesinde bulunan son teknoloji ürünü Cnc Tezgahlarımız ile 0.20 mm 23 mm tel çapı aralıgındaki her türlü form yayını standart ve yüksek kalitede üretmekteyiz.


Sulama Yayları

İç ve dış pazarda sulama sektöründe öncü tedarikci olan firmamız yüksek hassasiyet için gerekli teknolojileri kullanarak mandal , kilit, sprink tabanca yaylarını üretmektedir.


Şekilli Teller

Firmamız bünyesinde bulunan son teknoloji ürünü cnc tezgahlarımız ile müşterilerimizle yapmış olduğumuz ortak ar-ge çalışması sonucunda tasarlanan teli yüksek hassasiyet ile üretmekteyiz.


Perçinler

Müşteri talepleri doğrulsunda bombe başlı, düz başlı ve havşa başlı 3-8 mm tel çapındaki perçinleri yüksek teknoloji ile üretmekteyiz.